Ашан (Auchan) – доставка з супермаркету

Ашан (Auchan) – доставка з супермаркету. АШАН – це міжнародна мультиформатна компанія-рітейлер, яка була заснована у 1961 році у Франції та сьогодні представлена у 17 країнах Європи, Азії та Африки. Недорогі товари засмучують вас своєю низькою якістю? Вам доводиться здійснювати марш-кидок за адресами декількох магазинів, щоб купити найкраще за найвигіднішою ціною? Досить! Ви гідні більшого. Гіпермаркет-дискаунтер Ашан стане вашим надійним помічником у розумному шопінгу. Ми скрупульозно контролюємо якість кожного товару, що стоїть на полиці або перебуває на складі. І в нас справді найнижчі ціни. Ми пишаємося кожним задоволеним клієнтом і робимо все, щоб ви не розчарувалися.

Про сервіс доставки

Замовляйте тисячі товарів від АШАН прямо в мобільному додатку – це зручно і легко! Відтепер весь асортимент АШАН – починаючи від від круп, борошна та олії і закінчуючи товарами для дому чи саду, іграшками, побутовою технікою чи харчуванням для домашніх тварин – все є у застосунку АШАН!

У цьому новому ІННОВАЦІЙНОМУ мобільному додатку особливу увагу приділено забезпеченню СТАБІЛЬНОЇ роботи застосунку! Ви отримаєте ЩЕ БІЛЬШЕ ‘Акцій’ і ‘Спеціальних цін’, вже знайомий функціонал ‘Ціна за штрих-кодом’, ‘Шукаю товар’ у магазині, а також ‘Безкоштовні маршрутки’ до магазинів АШАН.

Що доставляють

Швидко і просто – використовуйте додаток АШАН для замовлень товарів додому, в усі відділення Нової пошти, а також на пункти самовивозу у магазинах АШАН.

Умови доставки і оплати

Застосунок АШАН – це максимально інтуїтивна та проста реєстрація та навігація, широкий функціонал планування покупок, можливість персоналізувати shopping lists, ділитися списками з іншими користувачами додатку, мати доступ до акційних пропозицій гіпермаркетів та супермаркетів АШАН за кнопкою ’Спеціальні ціни’ (використовуйте у магазинах).

Замовити доставку

Мобільний додаток надає такі можливості :

– також управління категоріями акційних пропозицій у розділі ‘Спеціальні ціни’
– робота додатку в offline-режимі – за умови попереднього завантаження контента обраного магазину
– інтеграція функції пошуку з усіма розділами додатку
– голосове введення тексту
– push-повідомлення beacon відтепер працюють без інтернет-з’єднання; окрім цього є можливість приховати категорії товарів, що не цікавлять користувачів, а також налаштувати кількість одержуваних акційних пропозицій
– список покупок: можливість категоризувати списки покупок, отримувати автоматичний підрахунок вартості кошика користувача, встановлювати нагадування на бажані покупки, а також, у не далекій перспективі, спільно вести списки покупок з іншими користувачами
– сканування товарів та можливість отримання актуальної ціни, а також місцезнаходження відсканованого товару в магазині

Завантажте додаток безкоштовно і купуйте в АШАН по-новому!

Скачати додаток на Android

Лінк на додаток: play.google.com

Способи зв’язку

Телефон, e-mail (електронна пошта), адреса офісу представництва компанії у Києві чи Львові – відсутні. Доступний спосіб зв’язку – через офіційний додаток. Команда АШАН буде вдячна отримати Ваші ‘Пропозиції та зауваження’ – просто натисніть на відповідну кнопку. Ми також передбачили можливість завантажити інші тематичні мобільні додатки від АШАН, просто натиснувши на кнопки у меню.

Вакансії та робота кур’єром

На даний момент про вакансії та роботу кур’єром немає інформації.

Промокоди та знижки

На даний момент про промокоди і знижки немає інформації.

Відгуки

Залишайте відгуки про службу доставки АШАН за допомогою коментарів та функції рейтингу.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *