Арсен (Arsen) – доставка з супермаркету

Перший «Арсен» відкрився у 2002 році в місті Львові і водночас став першим супермаркетом такого формату на Західній Україні. Ми перші запропонували львів’янам різноманітний асортимент продуктів харчування, непродуктових товарів, кулінарії та кондитерських виробів і далі залишаємось одними із кращих. На сьогодні «Арсен» –  це потужні торгові центри, які пропонують популярні товари поряд із високим рівнем обслуговування.

Про сервіс доставки

Сервіс онлайн-замовлень arsen.zamov.com.ua здійснює доставку продуктів харчування та інших товарів із супермаркетів «Арсен». Тут Ви можете оформити замовлення із доставкою додому чи  офіс, або скористатись послугою самовивозу із супермаркету. Усі товари із Вашого кошика ретельно збирає персональний помічник. Уважно і прискіпливо він підбирає свіжі та якісні продукти для Вас.

Що доставляють

На сайті arsen.zamov.com.ua представлено широкий  асортимент товарів мережі супермаркетів «Арсен». Усі товари вказані на сайті без додаткової націнки, за ціною магазину! Тож, замість витрачати час на поїздку до магазину, самостійний вибір, пакування та транспортування товарів — Ви отримуєте усе необхідне за цінами улюбленого супермаркету у зручний для Вас час.

Умови доставки і оплати

  • Ціни як в магазині
  • Вибираємо свіжі продукти
  • Доставляємо в зручний час

Сформувавши замовлення на сайті arsen.zamov.com.ua, переконайтесь у правильності вибору потрібних товарів, і оберіть форму оплати.

Ви можете оплатити будь-яким зручним для вас способом:

  1. Онлайн або готівкою кур’єру, якщо Ви обрали доставку.

Вартість доставки БЕЗКОШТОВНА* на перше замовлення на суму від 300 грн. із ПДВ та наступні замовлення на суму від 600 грн. з ПДВ (одним чеком). *Під безкоштовною доставкою йдеться про оплату послуги з доставки за пільговим тарифом – 0,06 грн. із ПДВ. Усі інші замовлення — 59,00 грн. в т.ч. ПДВ.

  1. Онлайн на сайті або готівкою чи банківською картою безпосередньо у пункті видачі замовлень, якщо Ви обрали самовивіз.
  2. ВАЖЛИВО! За умови замовлення алкоголю і/або тютюнових виробів – при отриманні такого товару шляхом доставки — можливий розрахунок виключно способом оплати готівкою, при самовивозі – шляхом оплати готівкою або банківською карткою.

!!! Зверніть увагу, що при онлайн розрахунку, фірмові пакети “Арсен” до замовлення додаються безкоштовно. А при розрахунку готівкою кур’єру фірмові пакети оплачує покупець (їх вартість буде відображена у чеку).

Оплата здійснюється тільки в національній валюті України (гривні). Ціни вказані на сайті із ПДВ, дорівнюють цінам в обраному магазині, включаючи акційні товари.  До оплати приймаються банківські картки платіжних систем VISA і MasterCard.

При оплаті онлайн списання коштів з Вашої банківської картки відбудеться тільки після того, як Ваше замовлення буде опрацьоване і підготовлене до видачі. До цього етапу кошти резервуються на карті. Замовлення вважається сплаченим у момент успішного проведення транзакції і списання коштів із Вашого особистого рахунку.

Замовити доставку

Замовлення продуктів із супермаркету «Арсен» на сайті arsen.zamov.com.ua поки що доступне лише у місті Львів. Невдовзі ми розширимо географію покриття на інші міста.

Для початку роботи оберіть зручний для Вас спосіб отримання товарів: доставка чи самовивіз.

Обравши ДОСТАВКУ, вкажіть адресу, за якою Ви б хотіли отримати покупки, та оберіть бажаний час доставки (із доступних варіантів на сайті).

Вартість доставки:

  • БЕЗКОШТОВНА* доставка на перше замовлення на суму від 300 грн. із ПДВ та наступні замовлення на суму від 600 грн. з ПДВ (одним чеком). *Під безкоштовною розуміється оплата послуги з доставки за пільговим тарифом – 0,06 грн. із ПДВ.
  • Усі інші замовлення — 59,00 грн. в т.ч. ПДВ.

Доставка продуктів здійснюється щоденно без вихідних (крім святкових днів, коли не працює магазин) по місту Львів, а також в межах до 15 км від Львова.

Обравши САМОВИВІЗ, Ви зможете отримати замовлення у спеціальному пункті видачі нашого супермаркету. Тимчасово послуга самовивозу доступна лише в «Арсені», за адресою: м.Львів, проспект В.Чорновола, 93.

Скачати додаток на Android

Лінк на додаток недоступний.

Способи зв’язку

У разі додаткових питань та пропозицій щодо оплати Товару просимо Вас звертатися за телефоном: 050 3703246 або на електронну пошту: zamov@evrotek.com

Вакансії та робота кур’єром

На даний момент про вакансії та роботу кур’єром немає інформації.

Промокоди та знижки

На даний момент про промокоди і знижки немає інформації.

Відгуки

Залишайте відгуки про службу доставки Арсен за допомогою коментарів та функції рейтингу.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *